PayU to szybki sposób na zakupy online. Bezpłatne konto PayU daje Ci .

możliwość płacenia w sklepach internetowych bez konieczności rejestracji w. nich. Możesz zapłacić kartą lub e-przelewem.


Karta

Dane karty podajesz tylko raz. Aby to zrobić wybierz w koncie PayU zakładkę "Płatności" i kliknij "Dodaj kartę". Następnie wypełnij ekran danymi znajdującymi się na karcie i kliknij przycisk "zapisz". Od tego momentu Twoja karta będzie preferowanym sposobem płatności podczas e-zakupów z PayU. W każdej chwili możesz usunąć swoją kartę lub edytować ją. Nie musisz za każdym razem, gdy coś kupujesz, szukać w portfelu numerów CVV/CVC, daty ważności karty itp. Raz zapisane dane pozwolą na kupowanie za pomocą jednego kliknięcia.


 

E-przelew

Mając konto PayU tylko raz wybierasz najczęściej używane banki. Aby wybrać swój bank wystarczy, że w koncie PayU dodasz go do "Sposobów płacenia" w zakładce "Płatności". Zawsze, przy płatności za zakupy, Twój ulubiony bank pojawi się jako domyślny. Współpracujemy z 24 największymi bankami w Polsce. Wszystko to, abyś mógł szybciej, prościej i bezpieczniej dokonywać zakupów w Internecie.


 

Raty PayU na Allegro oraz 6 000 innych sklepów

Raty PayU są nową metodą płatności. Jest to pierwszy w Polsce proces kredytowy odbywający się w 100% online! Naszym Partnerem w tym przedsięwzięciu jest Alior Bank SA

Nowa metoda płatności zmienia standardy obowiązujące nie tylko w e-handlu, ale także w procesie kredytowania. Za naszym pośrednictwem można kupić na raty jeden lub kilka przedmiotów o wartości od 300 do 20 000 PLN nawet w kilka minut! Przyznanie pożyczki obywa się bez wizyt w banku czy pośrednictwa kuriera. Kupujący wypełnia wniosek online, partner pożyczkowy sprawdza jego zdolność kredytową w BIK i m.in. na tej podstawie podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki.