WYSYŁKA TOWARU

Nasze towary są wysyłane bezpiecznie, starannie zapakowane i ostreczowane.
Towary które znajdują się w magazynach i są dostępne „ od ręki „ dostarczamy Państwu w przeciągu 2 -3 dni roboczych,od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie
Towary oznaczone :
„ dostępny na zamówienie „
„ niedostępny”
czas oczekiwania w tym wypadku ustalany jest indywidualnie, klient jest informowany o czasie realizacji zamówienia drogą telefoniczną lub e-meilową.  
Nasz dział obsługi klienta, chętnie odpowie na każde zadawane pytanie.
 

DOSTAWA 

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich : Poczta Polska, DHL, jak również  Rabena, Dachsera ,dotyczy dostaw bezpośrednio z fabryk.  Towar do naszych klientów dowożony jest w godzinach 8-16.
Faktury dołączane są do przesyłki bądź wysyłane pocztą e-mailową lub  Pocztą Polską.ODBIÓR OSOBISTY

Dokonując zakupów w naszym sklepie macie Państwo możliwość osobistego odbioru większości zamówionych produktów znajdujących się w naszym magazynie. Towary "DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE" jego realizację rozpoczynamy w momencie wpłaty zaliczki na nasze konto minimum 20% kwoty zamówionego towaru, czas oczekiwani jest ustalany indywidualnie w zależności od zamawianego asortymentu. W momencie skompletowania całego zamówienia informujemy klienta i ustalamy dzień odbioru.
Zamówienie należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania maila. W przypadku nie odebrania towaru na specjalne zamówienie, zaliczka nie zostaje zwracana.

Dzięki tej usłudze minimalizujemy problemy związane z uszkodzeniami transportowymi i pomyłkami związanymi z błędnym wydaniem towaru. Jeśli towar nie jest zgodny ze złożonym zamówieniem proszę go nie odbierać

Odbiór osobisty Nysa
poniedziałek - piątek 8-17
sobota 9-14

Pokaż Arka na większej mapie
Odbiór osobisty Strzelin 
poniedziałek - piątek  9-17
sobota  9-13 


Przed dokonaniem odbioru osobistego w Strzelinie proszę upewnić się (telefonicznie lub poprzez e-mail ) czy produkt jest dostępny. Fakt że produkt jest dostępny "od ręki" wcale nie oznacza że można go tego samego dnia odebrać w Strzelinie. Jest to związane z faktem iż w sklepie internetowym są pokazywane stany magazynowe z NYSY, a więc produkt taki musi najpierw dotrzeć do punktu w Strzelinie. Zreguły odbiór osobisty jest możliwy już następnego dnia po złożeniu zamówienia.