Bezpieczeństwo
 

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa powierzonych nam danych osobowych. Sklep internetowy nie zbiera w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych wprowadzonych przez klienta podczas dokonywania zakupów oraz procesie rejestracji w sklepie internetowym www.kaflezagrosze.pl

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze chronionym firewallem, do którego włamanie się za pośrednictwem internetu jest praktycznie nie możliwe. Dostęp do danych mają tylko wybrani pracownicy naszej firmy, którzy zostali specjalnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa sieciowego.


Do przesyłania danych używamy protokołu SSL 
szyfrującego kluczem o długości 128 bitów. Klucz ten został wydany przez dostawcę oprogramowania dla naszego sklepu internetowego - firmę Comarch.

ssl


Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka w naszym magazynie jest pakowana pod kontrolą systemu wizyjnego. Następnie paczka jest oklejana taśmą.