raty PayUFormy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przelew Tradycyjny: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do pracownika handlowego w celu przygotowania, zapakowania i wysyłki zamówionego towaru. Ta forma płatności jako jedyna nie jest opciążona dodatkowymi kosztami związanymi z prowizją pobieraną przez pośrednika świadczącego usługi w zakresie płatności on-line.
  • Przelewem online (PayU): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). PayU pobiera prowizje w wysokości 2,5% od wartości zamówienia. Koszt ten jest dolicazny do kosztów wysyłki. Płatności wykonane za pośrednictwem PayU są dodatkowo chronione PROGRAMem OCHRONY KUPUJĄCYCH PayU
  • Raty PayU: bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Na raty można wziąć zakupy o łącznej wartości od 300 do 20 tys. zł - szczegółowe informacje znajdują się na stronie Raty PayU
  • Płatności DotPAY  podobnie jak PayU również DotPay oferuje przelewy on-line do banków  (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole) oraz płatności kartami Visa i Mastercard. Dotpay pobiera prowizję w wysokości 2,8% od wartości zamówienia. Koszt ten jest doliczany do kosztów wysyłki.

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane.

Symulacja rat